Horoskop pro televizní maniaky: Jak jste na tom se závislostí na kouzelné bedýnce?

Horoskop pro televizní maniaky: Jak jste na tom se závislostí na kouzelné bedýnce?
Zdroj: Freepik

Jste televizními maniaky, nebo byste se bez televize obešli? V dnešní době existuje až neuvěřitelné množství lidí, kteří na televizi nekoukají, nebo ji vůbec nemají. Velká část z nás ji má také jen jako zvukovou kulisu, když něco dělá. No a ten zbytek televizi miluje a neuměl by bez ní existovat. Jak jste na tom vy?

Jana Jánská
Jana Jánská 3. srpna 2020

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani rádi sledují televizi, ale není pro ně prioritou. Milují reality show, ve kterých se lidé představují v nejlepším i nejhorším světle. Pozorují, jak jednotlivé charaktery osobností dokáží uspět v těžkostech. Rádi analyzují a chtějí vše vidět do konce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou smyslní vytrvalci, a proto rádi sledují filmy s napínavým dějem a koncem. Čím delší, tím lepší. Rádi tráví volný čas u televize a opravdově si vychutnávají každý okamžik. Pokud je však vyrušíte, rozzlobí se. Nesmí jim utéct ani vteřina toho, co je zajímá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Energičtí Blíženci netráví u televize moc času. Přijde jim to jako ztráta času. A pokud ano, musí jít o opravdové drama. Čím překvapivější, tím lepší. Jeden nudný okamžik a přestane je to bavit. Chtějí něco, co je opravdu udrží v napětí.

3 znamení zvěrokruhu, která musí mít za každou cenu pravdu
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která musí mít za každou cenu pravdu

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou divokými ochránci toho, co milují. Rodina je pro ně opravdu důležitá. A tak rádi sledují pořady se stejně silnými osobnostmi, které ochraňují své zájmy a milované osoby. Prostě odvážné příběhy o náladových, složitých postavách, to je top!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Panovační Lvi, toužící po vládnutí a autoritě, si na sezení u televize moc nepotrpí. Jedině že by dávali zajímavý dokument o mocné osobnosti, která by je mohla inspirovat či ovlivnit. Se Lvem je těžké sledovat televizi, protože potřebuje neustále mluvit.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou zvláštní perfekcionisté. Potřebují realitu, opravdovost. Televizi považují za zbytečný rušivý element v domácnosti. Mnohem raději si zajdou do divadla. Představení o vtipných, komplikovaných lidech je zaujmou.

Žena, nevěra
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop věrnosti: Podívejte se, jak to mají jednotlivá znamení zvěrokruhu se zálety!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy jsou tak trochu televizní maniaci. Je to pro ně forma relaxace. Milují komedie, především ty romantické. A ať jde o sebevětší hloupost, je jim to jedno. Nepotřebují hlubší myšlenku. Potřebují jen sledovat a odreagovat se.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štír očekává dokonalost. Nápad, hlubší myšlenku, dokonalý okamžik daného snímku. Co se týče filmů, je velmi kritický. Než si vůbec nějaký pustí, vyhledává nejrůznější recenze. Ale radši než televizi dává přednost internetu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou praktičtí a mají velký přehled. Sledování televize je pro ně ale naprostá ztráta času. Milují cestování, dobrodružství a poznávání všeho a na vlastní kůži. Když už se musí koukat na televizi, pravděpodobně půjde o dokument o cestování.

Velký horoskop spánku a snů: Co se zdá jednotlivým znamením zvěrokruhu
Mohlo by Vás zajímat:

Velký horoskop spánku a snů: Co se zdá jednotlivým znamením zvěrokruhu

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi jsou neúprosní, pokud jde o získání toho, co chtějí. Stejně by to měli mít i hlavní protagonisté filmu, který budou Kozorozi sledovat. Ti se nikdy nevzdávají a nedovolí to ani své filmové postavě. Takže sledování televize je pro Kozoroha nějakým způsobem důležité.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři potřebují v tom, co sledují, hledat pravdu, poctivost a osobní hodnoty. Nemají rádi, když nemají věci pod kontrolou. Při sledování potřebují mít vždy náskok a svůj klid.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby rády sledují zamilované příběhy, ale i psychologické filmy, u kterých se mohou vžít do hlavních postav a použít tak svou intuici. Chtějí se do svých postav vcítit a poznat je. Když je něco opravdu zaujme, vydrží u televize hodiny.

Další horoskopy ➔

Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu
Mohlo by Vás zajímat:

Dámy, vyberte si toho nejlepšího milence pro rok 2023 podle horoskopu

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články