Dan (27): Přítelkyně se od té doby, co se mnou bydlí, začala chovat jako chlap. Je to nechutné

nešťastný mladý muž
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Dan navrhl Hance, aby se k němu nastěhovala. Ta s radostí souhlasila a oba byli spokojení. Jenže on si to takto nepředstavoval, protože se mu ani trochu nelíbí, co Hanka dělá.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 14. listopadu 2020

Hanku jsem poznal loni na Silvestra a o půlnoci jsme se poprvé políbili. Začali jsme spolu randit, chodili jsme se bavit s kamarády, prostě pohoda, vše fungovalo.

utrápená žena
Mohlo by Vás zajímat:

Vanda (37): Manžel požádal o rozvod kvůli mému milenci. Přitom se ukázalo, že mi roky zahýbal

Líbilo se mi na ní všechno

Vlastně až doteď jsem na ní nenašel jedinou chybu, kromě nějakých menších hádek, kdy jsme se nepohodli kvůli maličkosti. Navíc u toho byla vždycky roztomilá, rychle jsme se usmířili a bavili se dál. Měl jsem rád, když u mě přespávala a ráno to vonělo po celém bytě, protože nám chystala snídani.

manželé, Vánoce
Mohlo by Vás zajímat:

Pepa (46): Žena se mnou spí jen na Vánoce a narozeniny. Mám je v únoru, zbytek roku čekám

Chtěl jsem ji u sebe pořád

Léto s ní bylo fantastické a já se rozhodl, že ji chci mít u sebe pořád. „Co kdyby ses ke mně nastěhovala,“  zeptal jsem se a ona nadšeně souhlasila. Stejně už u mě nějaké věci měla a přespávala tam párkrát do týdne. Těšil jsem se, že spolu budeme každý den. Kamarád nám pomohl se stěhováním, Hanka vyzdobila byt svými dekoracemi a já se usmíval, že jsme skoro jako manželé.

Tak to brala asi i Hanka, protože už první večer, když jsme spolu koukali na film, si strašně uprdla a ani se neobtěžovala jít pryč. Docela mě to překvapilo, ale dělal jsem, že to je v pohodě. Jenže nikdy předtím to neudělala, protože se snažila být dokonalá.

krásná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Lenka (25): Mám mladšího přítele a zjistila jsem, že má dítě. Nevím, jestli to dokážu akceptovat

Je to nechutné

Tenhle způsob ulevování byl u ní ale od té doby na denním pořádku, a když jsem ji upozornil, že to je nechutné, vyjela po mně: „A co jako! Tak snad jsem taky člověk, ne?!“ A urazila se. Já ale nemyslel, že to nemá dělat, ale trochu soudnosti by neškodilo. Já také jdu jinam, když potřebuji. Ona to ale ignorovala. A přidala i další věci. Krká mi téměř do obličeje, a to zejména po hodně aromatickém jídle. Když jde čůrat, ani si nezavírá dveře a minule na mě dokonce volala, že má průjem, abych jí donesl víc toaletního papíru. Když pak přišla a chtěla se mazlit, úplně jsem ztratil chuť.

Nejvíc asexuální je pro mě ráno. Prdne si pod peřinu, pak se ke mně přitulí a s nevyčištěnými zuby se chce milovat. Znovu opakuji, že toto nikdy předtím nedělala, a to u mě spala často. Nevím, co se u ní změnilo tím, že se nastěhovala, ale přijde mi, že místo romantické ženy mám vedle sebe nechutného chlapa. A to mě strašně odpuzuje.

muž v bílé košili
Mohlo by Vás zajímat:

Lukáš (37): Manželka přestala dbát na hygienu. Být vedle ní je peklo

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články