Karolína (29): Přítel mi nepomohl, protože byl uražený. Za pár hodin už mě operovali

žena bolesti
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Karolína se nám svěřila s nepříjemnou zkušeností. S přítelem se pohádali a on se velice urazil. Když mu volala, že jí není dobře, jeho vztek po hádce byl silnější než ochota pomoci.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 1. prosince 2020

Před rokem jsem měla jednu známost. Petra jsem potkávala pravidelně v parku se psem, a když tam jednoho dne pobíhal, že se mu ztratil, pomohla jsem mu hledat. Takto jsme se seznámili a začali se scházet.

žena a muž těhotenský test
Mohlo by Vás zajímat:

Šárka (31): Rozešli jsme se kvůli pozitivnímu těhotenskému testu. Pak se ukázalo, že byl falešný

Každý večer pil

Byl o šest let starší a z přechozího vztahu měl dceru. Scházeli jsme se většinou u něj doma, ale moc se mi nelíbilo, že každý večer musel pít. Před milováním si dal skleničku, ale po skončení byl schopen během pár minut dopít celou flašku, a ještě si na to vzal kolikrát prášek na spaní.

pár, muž a žena
Mohlo by Vás zajímat:

Martina (29): Přítel mě ve snech podvádí. Heká ze spaní a já už to dál nesnesu

Nemohla jsem mu nic říct

Nejednou jsem odcházela z jeho bytu, protože usnul a vůbec nevnímal. Když jsem mu naznačila, že to přehání, nedopadlo to dobře. „Jsem starší, nebudeš mi říkat, co mám dělat.“ V posteli ale nebyl špatný a já byla několik měsíců sama, tak jsem si řekla, že si prostě budeme užívat, než potkám někoho lepšího.

Když jsem u něj jednou odpoledne byla, telefonoval zrovna se svou bývalou manželkou a já byla zděšená, jak s ní mluví. Říkal jí, že je špína, žumpa a lidský odpad. Jak domluvili, ptala jsem se, co se stalo, a on vykládal, jak si našla někoho jiného, a přidal spoustu sprostých slov. „Promiň, ale pořád je to matka tvojí dcery. Vyjadřuješ se jak dlaždič.“ On se strašně urazil a já odešla.

krásná žena
Mohlo by Vás zajímat:

Michaela (29): Partner mě neustále uráží a sprostě mi nadává. Ale bojím se zůstat sama

Myslela jsem, že je mi zle z hádky

Celý večer jsem na to myslela a v noci jsem měla teplotu. Bolelo mě břicho a já myslela, že to je z toho. Druhý den jsem šla do práce a bylo to ještě horší. Nemohla jsem skoro chodit, zvracela jsem, a to mi došlo, že je něco špatně. Když jsem se dopotácela domů, volala jsem Petrovi. Třikrát mi típnul telefon, počtvrté vyštěkl: „Co chceš?! A bacha, abych se nevyjádřil jako dlaždič.“ Řekla jsem mu, že mi není dobře, a než jsem stihla říct, aby mě odvezl, položil to. Pak mi napsal zprávu, že má ještě vztek, a až ho to přejde, ozve se.

Nakonec přijel rychle kamarád a ukázalo se, že mám akutní zánět slepého střeva. Když jsem Petrovi psala, že mě budou za pár hodin operovat, odepsal, že si nemám vymýšlet. Druhý den jsem mu poslala fotku a on otočil. Přijel, omlouval se, že mi měl věřit, a sliboval, že se změní. Ale když mě propouštěli, zapomněl mě vyzvednout a já musela taxíkem. To byla velice cenná zkušenost.

zhroucená žena kouká z okna
Mohlo by Vás zajímat:

Katka (32): Vymyslela jsem si nemoc, abych měla klid od dětí. Pak jsem skutečně onemocněla

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články