Tereza (24): Náhle mi zemřela sestra. Pro spojení s ní jsem použila černou magii. Nebyl to dobrý nápad

Tereza (24): Náhle mi zemřela sestra. Pro spojení s ní jsem použila černou magii. Nebyl to dobrý nápad
Zdroj: Freepik.com

Tereza přišla náhle o svoji sestru, kterou velmi milovala. Hledala různé způsoby, jak se s ní znovu spojit. Kamarádka jí poradila, aby to zkusila přes černou magii. Tereza provedla rituál spojení se svojí sestrou. Zdali se to celé podařilo, se dozvíte v jejím příběhu, ze kterého mrazí.

Šárka Žižková
Šárka Žižková13. 12. 2020 17:00

Moje o dva roky mladší sestra Patricie spáchala před rokem sebevraždu z nešťastné lásky. Nikdy by mě nenapadlo, že je toho schopna.

Naděje

Byla pro mě tou nejbližší osobou. Hledala jsem různé způsoby, jak se z toho dostat. Stalo se to velmi náhle a já jsem jí neřekla mnoho důležitých věcí. Milovala jsem ji víc než vlastní matku. Zničilo mě to. Dala bych cokoliv za to, abych ji mohla ještě spatřit.

Pohybuji se ve společnosti lidí, kteří věří na události mezi nebem a zemí. Moje kamarádka Vanda mě nabádala k tomu, abych pro spojení se sestrou použila černou magii. Byla to pro mě jistá naděje. Vanda mi poradila, jak celý rituál spáchat.

Duchové se neradi objevují na místech, kde je hodně lidí. Je dobré pro takovou událost zvolit prostředí samotného hřbitova. Rozhodla jsem se to provést za zdmi hřbitova, kde byla sestra pohřbena. Do hlíny jsem větví lískového keře namalovala veliký pentagram. Poté jsem do něj vstoupila. Musela jsem několik týdnů trénovat svoji koncentraci. Byla na to potřeba čistá energie.

Černá magie

Musela jsem vyřknout mocnou formuli, ve které muselo zaznít jméno osoby, kterou chci vyvolat. V daný moment jsem se musela velmi soustředit a nahromadit veškerou svoji energii na to, co právě dělám. Poté jsem třikrát pronesla: „Patricie, vrať se ke mně, moc tě tady potřebuji, musíš zůstat se mnou.“

Vanda tvrdila, že pokud kouzlo zafunguje, nenechá na sebe výsledek dlouho čekat. Jen mě upozornila, že se sestra nemusí vrátit tak, jak jsem ji znala. Bylo zde jisté riziko, že pokud nebudu jednat s úctou k jejímu duchovi, nemusí se vrátit jako hodný člověk, kterého jsem znala. Možná se bude zlobit, že ji lákám zpět, když odešla ze světa dobrovolně.

Pár dní, možná i týden, se nic nedělo. Já jsem od toho vlastně nic nečekala. Byl to takový zoufalý pokus se s ní znovu spojit. Ve chvíli, kdy už jsem přestávala věřit, že kouzlo zafungovalo, se začaly dít prazvláštní věci. Nejdříve mi doma začala velmi často problikávat světla. Několikrát po sobě se samy od sebe zavřely dveře.

Představovala jsem si to jinak

Když jsem to říkala Vandě, tvrdila, že to bude určitě moje sestra. Pochopila jsem, že je něco špatně, když jsem seděla v autě. Byla jsem zrovna na dálnici. Zničehonic se pedál plynu sešlápnul až na zem. Letěla jsem v autě neuvěřitelnou rychlostí. Nohy mě neposlouchaly. Snažila jsem se sešlápnout brzdu, ale marně.

Velmi mě to vyděsilo. Nemám ponětí, jak dlouho to trvalo. Sotva mi nohy povolily, zastavila jsem a vydýchávala to. Zeptala jsem se do ticha: „Jsi to ty, sestřičko?“ Vtom se mi sám od sebe otevřel kufr auta. Rozjela jsem se směrem domů. Tam mě čekal další šok.

Klíč nepasoval do zámku ve dveřích. Musela jsem volat zámečníka, který tam dal klíč hned napoprvé. Zdá se, že mi sestřička hodlá škodit. Musím zavolat Vandě a nechat si poradit, jak mám sestru odvolat. Doufám, že i na to je nějaké kouzlo.

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz. 

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články