Petra (42): Od manžela jsem se dozvěděla něco, co nechce slyšet žádná žena

Skutečné příběhy o sexu: Od manžela jsem se dozvěděla něco, co nechce slyšet žádná žena
Zdroj: Freepik

Paní Petra je zoufalá. Nedávno se dozvěděla, že pro svého manžela Igora už není atraktivní. V té chvíli se jí zhroutil celý svět.

Jana Jánská
Jana Jánská 01. 02. 2024 13:00

Už delší dobu jsem si všímala, že můj manžel Igor (41) nějak nejeví zájem o milování. Bylo mi to trošku divné, proto jsem udělala první krok. A nestačila jsem se divit.

V naší ložnici se toho moc neděje

Před pár lety začal náš milostný život trochu uvadat. Věděla jsem, že k tomu jednou dojde. Ostatně, už jsem sama neměla chuť na milování tak často jako kdysi. Igor si nestěžoval, takže jsem předpokládala, že to má stejně.

Naše ložnicové pauzy byly delší a delší. Pak začal manžel spávat v obýváku na gauči s tím, že prý si tam nejlépe odpočine. Tvrdil, že si může otevřít balkon, když mu je v noci vedro. Netušila jsem, že důvod, proč už nespí se mnou v ložnici, je úplně jiný...

Měla jsem chuť na milování

Zjistila jsem to vlastně náhodou. Před časem jsem měla chuť na milování. Nevím, kde se to vzalo, ale myslela jsem na sex celý den. Bylo hrozné vydržet to v práci, pak počkat, až půjdou děti spát.

Igor si něco četl na gauči, já zatím skočila do sprchy. Když jsem vyšla ven, Igor ještě nespal. "Zlato, máš chvilku?" zeptala jsem se ho. "Asi jo, co potřebuješ?" řekl, ale neodlepil pohled od časopisu. "Povím ti to v ložnici," dodala jsem tiše. Igor ale nijak nereagoval. Sedla jsem si k němu na gauč, položila mu ruku na stehno a začala se pomalu sunout výš.

Když jsem měla ruku v jeho rozkroku, překvapilo mě, že to s ním nic nedělá. Pokračovala jsem ve svém snažení, ale bez výsledku.

Už ho nepřitahuji

Nic na něj nezabíralo, tak jsem se přestala snažit. "Co se děje?" zeptala jsem se. Igor se posadil a chvíli na mě koukal. "Péťo promiň, nejde to," pronesl šokující větu. "Máš jinou?" rozbrečela jsem se. "To ne, ale už mě prostě nepřitahuješ," řekl a tím mě úplně dorazil.

Pak mi vysvětlil, že mě má stále rád, ale už ho nevzrušuji. "Nevím, co s tím. Nechci spávat s jinou, ale s tebou taky ne," pokrčil rameny. Beze slova jsem odešla do ložnice. Tu noc se mi nepovedlo usnout. Nechápu, kdy se to tak změnilo. Nijak závratně jsem nezestárla ani nepřibrala.

To jsme spolu už tak dlouho, že jsem mu zevšedněla? Mám spoustu otázek, ale žádné odpovědi. Manžel mi řekl něco, co určitě nechce slyšet žádná žena. Budu muset přijít na to, jestli to lze nějak napravit. Neumím si představit život s mužem, kterého nepřitahuji...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články