Radek (33): Manželka mi vyhrožuje rozvodem. A to jsem jen flirtoval s hezkou letuškou

Opravdové příběhy čtenářů: Manželka mi vyhrožuje rozvodem. A to jsem jen flirtoval s hezkou letuškou
Zdroj: Freepik

Radek má za sebou zkaženou dovolenou. Cestou do Egypta totiž padl do oka krásné letušce a tu a tam po sobě koukali. Nic víc z toho nebylo, ale Radkova manželka stejně zvažuje rozvod.

Jana Jánská
Jana Jánská24. 09. 2023 07:00

Jsem asi blbec, to nebudu zapírat. Ale rovněž jsem chlap. Když se na mě usměje hezká ženská v uniformě, prostě si nemůžu pomoct a mrknu na ni. Jenže tohle pomrkávání mě možná bude stát manželství.

Usmála se na mě hezká žena

Letos jsme si s manželkou dopřáli dvě dovolené. Jednu náročnější s dětmi, která nebyla moc o odpočinku. A pak druhou, která měla být jenom o nás dvou. Děti jsme odlifrovali k mojí mámě a sehnali mimořádně levný last minute v Egyptě. Původně jsme měli jet na chalupu, ale za ty peníze prostě nešlo odolat. Bylo to jenom pár tisíc za týden s all inclusive.

Zpětně si ale říkám, že by to na té chalupě bylo mnohem lepší. Dnes bych neměl hlavu v pejru a rozvod na krku. A přitom jde o takovou prkotinu. Když jsme nastupovali do letadla, přivítaly nás dvě letušky. Měl jsem dobrou náladu, tak jsem s nimi prohodil několik slov.

Jedna z nich byla mimořádně hezká. V té světle modré uniformě bylo vidět, že má hezkou figuru a když pak procházela kolem s vozíkem, na její zadek byl fajn pohled. Nepopírám, že jsem se tu a tam podíval. Ona si toho všimla a usmála se na mě. Úsměv jsem jí opětoval. Bohužel si toho všimla i moje žena Eliška (34)...

Manželka mi na letišti udělala scénu

Let proběhl vcelku klidně. Eliška koukala z okna, já si četl a občas mrknul na letušku. Bral jsem to jako takové zpestření cesty. O nic víc jsem se nepokoušel. Když jsme vystupovali z letadla, s tou letuškou jsme se na sebe usmáli a ona mi zamávala.

Jakmile jsme prošli chodbou na letiště, padla na mě jakási tíseň. A uvědomil jsem si, že Eliška vlastně už nějakou dobu nepromluvila. "Děje se něco, zlato?" zeptal jsem se, když jsem vyhlížel naši batožinu. Vrazila mi facku a málem jsem spadl na pás s kufry.

Překvapeně jsem se na ni koukal a lidi kolem nás také. "Co to mělo být s tou letuškou?" pronesla naštvaně. "Co by mělo být? Nic..." řekl jsem zamračeně. "Já to viděla," nedala se Eliška. "Co jsi viděla?" zajímalo mě. "Jak na sebe koukáte. Ty hajzle!" zařvala a odešla pryč. Nechala mě tam stát v chumlu lidí čekajících na kufry.

Dovolená s manželkou byla utrpením

Eliška se mnou celý týden buď nemluvila, nebo na mě řvala, jaké jsem hovado, nevěrník a kdesi cosi. Obvykle ráno vyrazila beze slova ven, vrátila se až večer a začala s hádkou. Nic ji nepřivedlo na jiné myšlenky, ani moře, ani jídlo. A já si také nic z toho neužil. Spánek na gauči nebyl moc příjemný a neměl jsem chuť podnikat výlety či se válet u moře jenom tak sám.

Uklidnila se až den před odjezdem. I když nevím, jestli se uklidnila, protože se mnou nemluvila. Jenom ráno suše pronesla, že uvažuje nad rozvodem. To je vážně takový průšvih, když si člověk kapku zaflirtuje? Vždyť k ničemu nedošlo. A já ani na nic víc nepomyslel. Vážně nevím, co to do Elišky vjelo.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Postava typu jablko: V pytlovitém oblečení ji neschováte, nesmí vám chybět kalhoty s vysokým pasem a košile k vrstvení

Související články

Další články