Vaření podle horoskopu: Blíženci milují sladké i slané, Ryby jsou v kuchyni nápadité

Vaření podle horoskopu: Blíženci milují sladké i slané, Ryby jsou v kuchyni nápadité
Zdroj: Pixabay

Vztah mezi astrologií a jídlem není novým konceptem. Je založen na starověké víře, že všechny věci ve vesmíru jsou propojeny. Proto vám hvězdy dokáží prozradit, jaká jste kuchařka. Jaká kuchyně vám svědčí, jak chutná vaše připravované menu. Vaše kuchařské umění je předem prozrazeno!

Kateřina Niekurzáková
Kateřina Niekurzáková 14. 02. 2020 06:00

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ženy v ohnivém znamení Berana vyzařují v kuchyni intenzitu a nadšení. Milují přípravu dezertů a jsou v tom nekompromisní, vše musí být dokonalé. Nejraději připravují čokoládové dezerty. A jsou tvrdohlavé. Kdo ale není, když jde o dezert, který miluje?

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jemná a kontrastní francouzská kuchyně vyžaduje odbornost a detail, ten Býčice rozhodně nepostrádají. Toto romantické znamení postupuje při přípravě svých pokrmů tvrdě a smyslně. Jídlo žen ve znamení Býka má vždy elegantní nádech. Co takhle vepřové maso s balsamikem a rozmarýnovou polevou?

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blížencům, které spojují dvě různé osobnosti, na talíři nechybí mix chutí – sladké versus slané, je to jedno! Jejich menu je prostě černobílé. Rádi v kuchyni experimentují a na stole je to pak poznat. Jejich kuchařský um není tak dokonalý, ale dokáží si poradit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou tvůrkyněmi klasické a tradiční kuchyně. Vepřo-knedlo-zelo dokáží připravit famózně. Nerady však experimentují a do zahraniční kuchyně se téměř nepouštějí. Nemají rády exotická jídla a přípravu pokrmů realizují výhradně ve svém domácím prostředí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvice chtějí vždy zazářit, a to i v kuchyni. Rády experimentují a zkoušejí nové. Ne vždy se jim však jejich experiment vyplatí. Dávají přednost kořeněným jídlům. Jsou kreativní, ale to jim někdy ubírá na chuti. Tradiční českou kuchyní je neohromíte.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny musí vědět, že je vše v pořádku a chutné. A také musí vařit v čistém prostředí, to je pro ně prioritní. Jejich recepty jsou jednoduché, praktické a vždy chutné. Věnují pozornost malým detailům. Pokrmy Panny jsou připravovány s láskou a trpělivostí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhy umí dokonale kouzlit s chutěmi, které jsou vždy perfektně vyvážené. Jejich jídlo musí být vždy extra a vždy musí mít tzv. třešničku na dortu. Kuchařky ve znamení Vah si potrpí na rychlé a snadné recepty. Krevety v chilli omáčce jsou jejich specialitou.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Kuchařky ve znamení Štíra se nebojí ponořit do složitějších receptů, jsou vynalézavé. V kuchyni jsou vůdkyně, nikoho do ní nepustí a své recepty zásadně neprozrazují. Vynalézavé Štířici nikdy nechybí vášeň, a to náležitě ocení její partner.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelec je výborným společníkem u stolu, ale za plotnou mu to příliš nejde. A hlavně ho to nebaví. Pokud jsou donucené uvařit, pravděpodobně se dočkáte zahraničního menu, které ochutnaly na svých cestách. Ale žádná sláva to nebude!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na kuchařku ve znamení Kozoroha se můžete vždy spolehnout. Je praktická a cení si tradice. Její jídla vynikají chutí a kvalitou, protože si potrpí na čerstvé potraviny. Nechte se unést špenátem a steakem plněným fetou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Kuchařka ve znamení Vodnářky nejdříve zvažuje a pak vaří. Její menu není nikdy identické. Její nezávislý duch je dokonale v souladu s jedinečností připraveného pokrmu. Ráda vám připraví borůvkové kotlety s batáty.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články