5 znamení, že žijete v harmonickém vztahu

20. Února 2018
Redakce Lifee.cz
Lásky si važte. Může rychle zmizet.
Témata: sex , láska , partnerství , harmonie
Ne každý má to štěstí, že žije v harmonickém soužití. Někdo za harmonii považuje házení talíři minimálně dvakrát týdně, pro jiného je známka šťastného partnerství sex každé ráno. Není ale nikdo na světě, kdo by po něm neprahnul. Možná ho právě prožíváte, a ani o tom nevíte. Přinášíme vám 5 znamení, které dokazují, že žijete v harmonickém vztahu.

Pokud se s partnerem nehádáte 24/7, považujte to za výhru. Jsou lidé, co se hádají neustále a drásá to nervy nejen jim, ale ve většině případů i sousedům.

Dáváte si svou lásku po dlouholetém vztahu najevo minimálně jednou týdně? Ta to máte vyhráno. Jsou tací, co na vyznávání citů úplně zapomněli.

Dárečky se dostávají především k Vánocům a k narozeninám. Za předpokladu, že je dostáváte i jen tak, je váš vztah naprosto v pořádku. Vždyť tak to má být.

5 věcí, které vám pomůžou při víkendové kocovině

Řekněme si otevřeně, že milování s partnerem po letech soužití, se může stát rutinou. Fantazii se ale meze nekladou, tak ji pro váš vztah použijte. Za předpokladu, že už tak činíte, tím lépe pro vás. Váš vztah bude ještě lepší.

Byla jste dlouho v zahraničí, ať už na služební cestě nebo s kamarádkou na dovolené, a pořád se na svého milého těšíte? To hovoří za vše.

Diskuze

Reklama