12 nejstylovějších svateb roku 2018: Připomeňme si tajný sňatek Justina Biebera nebo režiséra Quentina Tarantina

20. Prosince 2018
Redakce Lifee.cz
Známý režisér Quentin Tarantino (55) se poprvé oženil. Jeho vyvolenou se stala krásná izraelská zpěvačka Daniella Pick (35), pár spolu chodil dva roky.
Zdroj People.com
Dalo by se říci, že rok 2018 byl spíše rokem rozchodů. Ale i tak se v něm několik unikátních svateb našlo. Hollywoodské celebrity se navíc při svých dnech D rozhodně nežinýrují, takže jejich svatby dost často stojí za povšimnutí.

I letos se pro spojení v posvátný svazek manželský rozhodla pěkná řádka celebrit. My jsme vybrali dvanáct nejstylovějších svateb, které se v letošním roce udály.

Někdo se bral z čisté lásky po mnoha letech randění, jiný zase po pár měsících vztahu. Mnoho celebrit se snažilo sňatek utajit, jiní zase prodávali exkluzivní fotky do časopisů těch největších jmen.

Češi se snaží ušetřit i na svatbách. Průzkum ukázal, že dáváme přednost malé svatbě bez hostů

Někomu se to skrývání stejně nepovedlo. O tajné svatbě Justina Biebera a Hailey Baldwin vědí všichni, ale věděli jste, že takoví herečtí veteráni jako Hugh Grant nebo Richard Gere letos také řekli své ano? 

No pojďte se podívat do naší galerie na ty nejstylovější páry roku 2018 a můžete sami posoudit, jakým dvojicím to vyjde a kdo bude za pár měsíců odpočítávat minuty k rozvodu.

Ať to bude tak, nebo tak, je nutné uznat, že všechny hvězdy vypadaly dokonale a svatební den si velmi užívaly.

Diskuze

Reklama