Horoskop víkendových aktivit: Kdo by si měl zahrát deskovou hru a komu prospěje jít se proběhnout?

Horoskop víkendových aktivit: Kdo by si měl zahrát deskovou hru a komu prospěje jít se proběhnout?
Zdroj: Unsplash

Dle předpovědi nás čeká slunečný víkend, chtělo by toho tedy využít, příhodně se obléknout a vyrazit ven. Ať už za sportem nebo na procházku do přírody. Některá znamení však tento víkend nebudou zrovna ve formě, proto by měla zůstat doma v posteli s knihou nebo u televize.

Jana Jánská
Jana Jánská 20. listopadu 2020

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou velcí sporťáci, proto je pro ně každá příležitost vyrazit někam za sportem vždy vítána. Tento víkend by si však měli nechat veškeré aktivity ujít. Ať raději zůstanou doma s rodinou a užívají si společný čas nad nějakou deskovou hrou.

BÝK (21. 4. – 21. 5)

Dneska má Býk svůj den. Je energeticky na vrcholu, proto by si měl dát pořádně do těla. Vzhledem k teplotám, které se dnes očekávají, bude ideální nějaká sportovní aktivita venku, při které se Býk dostatečně vybije.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Lehká procházka po okolí je dnes vhodná pro Blížence. Žádné velké fyzické výkony pro vás nejsou , proto si zajděte tak maximálně vyvenčit psa a pro něco dobrého do večerky.

RAK (22. 6. – 22. 27.)

Rak je posilovací typ, vyrazil by tedy nejraději do fitka, kde by vystavoval své vysportované tělo. U Raka je jedno, jestli je zima nebo teplo, v posilovně se zahřeje tak či tak. Zavřené posilovny jsou pro něj smrtelnou záležitostí a musel si tedy udělat domácí, kde teď tráví veškerý čas.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Král zvířat bude dnes jedničkou i ve sportu. Měl by ho navíc spojit s rande na kolečkových bruslích v parku nebo na nějaké příjemné cyklostezce. Počasí bude pro Lva ideální, nevadí mu totiž, když je při sportu zima.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panna by dnes měla zklidnit svou mysl i tělo za pomoci nějakého klidného cvičení venku. Ideální by byla jóga, pilates nebo běh. Panny by dnes rozhodně měly strávit čas venku na čerstvém vzduchu.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Běhací stroj by si měly Váhy, které nenávidí posilovny, pořídit domů, protože by pro ně byl velmi efektivní formou cvičení. Váhy jsou známé svou výdrží, pro ně je tedy běh to pravé. Doma mohou navíc vyběhnout za jakéhokoliv počasí a nebudou se moci na nic vymlouvat.

ŠTÍR (24. 10. – 22.11.)

Štíři milují kontaktní sporty. Judo, box, ale i hokej nebo fotbal jsou pro ně to pravé. Toto znamení chce vždy vyhrát, ne pro peníze nebo medaili, ale pro ten pocit a euforii, kterou po vítězství prožívá naplno.

STŘELEC (23. 11. – 21.12.)

Jestli je někdo machr na tanec, je to Střelec. Měl by tedy dnešní den věnovat tanečnímu tréninku doma nebo vymýšlení nové choreografie, protože bude mít kromě elánu i dobré nápady.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh by měl vyjet na výlet do hor. Čerstvý vzduch a horský výšlap mu udělá dobře. Karanténu nese dost špatně, už delší dobu touží po rozvolnění opatření, ale jen tak se asi nedočká.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Do řeky se otužovat by měl vyrazit Vodnář. Voda je jeho živel a taková podzimní koupačka rozhodně stojí za zkoušku. Udělá něco i pro své zdraví, otužování je totiž tělu prospěšné. Pokud nemá řeku či rybník po ruce, postačí studená sprcha.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Ryby milují adrenalin, pro ně je tedy dnes den jako stvořený ke skoku padákem, bungee jumpingu nebo potápění se v opuštěném lomu. Cokoliv, co souvisí s přírodou, vodou a energií, to chce Ryba vyzkoušet.

Další horoskopy ➔

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články