Zvíře podle horoskopu: Jaké si vybrat a jaké vám je povahově podobné

Zvíře podle horoskopu: Jaké si vybrat a jaké vám je povahově podobné
Zdroj: Freepik.com
ženaVODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.): RYBY (21. 2. - 20. 3.): BERAN (21. 3. - 20. 4.): + 9 fotek+ 10 fotek

Uvažujete o pořízení domácího mazlíčka a nevíte, pro jaké zvíře se rozhodnout? Přinášíme vám inspiraci podle hvězd. V horoskopu se dozvíte, s jakým zvířátkem budete nejšťastnější...

Jana Jánská
Jana Jánská 19. ledna 2021

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Jakmile se spolehlivý a praktický Kozoroh něčemu věnuje, dává tomu maximum. Nic ho nezastaví. A to platí i pro rodinu, kterou potřebuje zajistit, protože je pro něj smyslem života. Takže pro Kozoroha bude výbornou volbou odvážné a věrné plemeno psa.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, jste pohodáři a potřebujete klid. Stejně jako miniprasátko. Jakmile jste připraveni někomu se otevřít, je to energické a pravdivé – stejně jako u čuníka. Miniprasátka jsou laskavá a starostlivá stejně jako vy. Právě toto zvířátko – pravda, poněkud netradiční – proto správná volba!

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Extrémně citové a zasněné Ryby k sobě potřebují králíčka. Ten – stejně jako Ryby – vyžaduje pozornost a hlavně pomazlení a pohlazení. Ryby si budou domácího mazlíčka rozmazlovat, ten je za to bude milovat a poslouchat. A že se králíček nedá vycvičit? Ryby to rozhodně svedou!

Znamení zvěrokruhu, na které byste si měli dát pozor nejen počátkem roku 2021
Mohlo by Vás zajímat:

Znamení zvěrokruhu, na které byste si měli dát pozor nejen počátkem roku 2021

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, u vás to bude trošičku složitější. Vy byste si měli pořídit vlka, respektive československého vlčáka, který má v sobě kapku vlčí krve. Vaše energie totiž nezná hranic. Jste stále aktivní, jak fyzicky, tak psychicky. A právě v této charakteristice se s vámi shoduje vlk. Dáte mu šanci?

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býk by si měl pořídit kočku, která dělá z bytu domov. Oba jsou stejně tvrdohlaví a nepřístupní. Jakmile si Býk něco usmyslí, jde si tvrdě za svým – stejně jako tento chlupatý mazlíček. Budou si skvěle rozumět. Když se zrovna nebudou potřebovat, přijde na řadu ignorace. A když budou mít náladu, přijde mazlení.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou impulzivní, nespoutaní, jistým způsobem exotičtí. A s kým si tedy nejvíce zařádí? No přece s papouškem! Barevný a hlučný papoušek Blížence naprosto fascinuje a nikdy ho neomrzí.

Znamení zvěrokruhu, které si bere všechno osobně a hned se cítí ublíženě
Mohlo by Vás zajímat:

Znamení zvěrokruhu, které si bere všechno osobně a hned se cítí ublíženě

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Raci, jste docela loajální, ale pouze k těm, které máte rádi. A jaké zvíře vám to připomíná? Kočku? Ano, správně! Stejně jako ona si držíte určitý odstup od lidí, protože se bojíte, že vám ublíží. Kočky jsou známé svou moudrostí, ale je těžké je pochopit. Podobně jste na tom i vy.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lev a kůň? Skvělá kombinace! Oba jsou rádi centrem pozornosti. Rádi jsou obdivovaní. A nikdo jiný se nesmí snažit ukrást jejich pozornost. Kůň je jednoduše důstojné zvíře pro lidi narozené ve znamení Lva. Takže ano, jděte do toho a pořiďte si koně! A nebo alespoň často navštěvujte jízdárnu!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, patříte mezi nejpečlivější znamení. Není proto náhoda, že se k vám do domácnosti hodí králík. Vždy se snažíte dosáhnout dokonalosti. Králíci milují přírodu stejně jako vy. Králík je mnohem tišší zvíře, než se mnoha lidem zdá. Je nezávislý a ne tak náročný jako například pes, což vám bude vyhovovat.

Monogamie podle horoskopu: Tato tři znamení mají raději otevřený vztah
Mohlo by Vás zajímat:

Monogamie podle horoskopu: Tato tři znamení mají raději otevřený vztah

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Pes je stejně loajální a sociální jako vy. Chcete mu dát všechno, aby byl šťastný. Stejně jako štěně nemůže být samo, i vy musíte být neustále obklopeni přáteli. Psi mají tendenci dělat trochu rozruch, ale to vám nevadí. Máte rádi dobrou společnost.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři by si měli pořídit hada. A to z prostého důvodu. Mají stejné smýšlení. Máte tendence „znovu se objevovat“ stejně jako had. Had svléká svou kůži, i vy časem odhalujete pravou tvář a stáváte se lepším člověkem. Had je pro vás dobrá volba!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, svoboda je pro vás to nejdůležitější. Jste zvyklí dělat si, co chcete a kdy chcete. Berete to jako samozřejmost. Přejete si mít křídla a létat po světě. Proto vám bude vyhovovat exotický pták, případně nějaký rozpustilý svobodomyslný pes. Zkuste se poohlédnout po křížencích v útulcích, uděláte dobrý skutek a s novým chlupáčem si určitě padnete do noty.

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Škola líčení: Vizážistka Diana Vitikačová vysvětluje, jak předejít nejčastějším chybám v líčení

Další články