Patricie (31): Ocitla jsem se v nezáviděníhodné situaci. Ani jeden z milenců mi není dost dobrý

Patricie (31): Ocitla jsem se v nezáviděníhodné situaci. Ani jeden z milenců mi není dost dobrý
Zdroj: Freepik
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Patricie se zamilovala do dvou mužů najednou. Každý byl jiný, a to se jí právě líbilo. Nakonec se nastěhovala k zodpovědnému Standovi, ale dál se scházela s dobrodruhem Daliborem. Když ji Standa začal nudit, vyměnila ho za Dalibora. Jenže ani ten není žádná výhra.

Šárka Žižková
Šárka Žižková 8. října 2021

Můj příběh je jak vystřižený z nějaké americké romantické komedie. V jeden okamžik jsem se seznámila se dvěma muži. Dalibor (36) mě uhranul svým elánem a chutí do života. Rozvážný Standa (30) mi zase dodával klid. Ze začátku jsem udržovala vztah s oběma.

sexy žena
Mohlo by Vás zajímat:

Žaneta (28): Šest let jsem čekala, že se můj milenec rozvede. Tuhle mě ale vyhledala jeho manželka

Kamarádky mi radily, abych si vybrala

S Daliborem to byla především obrovská vášeň, prožili jsme spolu spoustu dobrodružství, což bylo u Standy pomalu sprosté slovo. Ten byl svědomitý a měl rád všechno nalajnované. Na druhé straně jsem se na něj mohla absolutně spolehnout. Přebíhala jsem proto od jednoho k druhému.

S Daliborem to bylo jako na horské dráze. Uměl se pohádat, zakřičet na mě a prosadit si svou. To mi imponovalo. Když už jsme se měli poštěkat ze Standou, předem se omlouval, i když nemusel. Nedokázal prosadit svůj názor. Hádka s Daliborem znamenala, že nás čeká bouřlivý usmiřovací sex.

Standa měl ale také svoje plusy. Pro založení rodiny byl určitě vhodnější než Dalibor. Sama jsem se ve svých pocitech často ztrácela. Táhlo mě to k oběma. Kamarádky do mě pořád vandrovaly: ,,Měla by sis vybrat dřív, než to celé praskne a zůstaneš sama.“ A já jim musela dát za pravdu.

žena
Mohlo by Vás zajímat:

Lenka (33): Milenec má covid a nahlásil mě. Nevím, jak to vysvětlit manželovi, když jsem celou dobu jen doma

Začala jsem bydlet se Standou

Jenže koho si vybrat? Holky mi našeptávaly, abych ty dva nějak otestovala. Mně to přišlo dětinské, takže mi nezbývalo než čekat, jak se to celé vyvrbí. Tahle bigamie mi procházela rok a půl. V duchu jsem si gratulovala, jak jsem vychytralá. Do tuhého začalo jít ve chvíli, kdy mi Standa nabídl společné bydlení.

,,Holky, co mám dělat? To už se mi bude za Daliborem blbě utíkat. Poraďte mi,“ prosila jsem je a doufala v nějaký spásný nápad. ,,Já jsem ti to říkala, pamatuješ? Došlo na má slova,“ připomněla mi Dáša, což mi samozřejmě v danou chvíli moc nepomohlo. Snažila jsem se stěhování oddalovat, ale Standa byl neodbytný. Tak jsem Daliborovi nakukala, že budu bydlet u kamarádky.

Svůj byt jsem pustila. S Daliborem jsme se scházeli výhradně u něj. Už jsem si ale tu hru na dvě strany tak neužívala. Začalo mě to stresovat. Standa se po čase projevil jako suchar, který nejraději sedí doma a kouká na televizi. Začalo se mi stýskat po Daliborovi a dobrodružstvích, která jsem s ním zažila.

smutná žena na lavičce
Mohlo by Vás zajímat:

Ester (26): Prožila jsem nádherný večer se svou bývalou láskou. Ráno přišlo kruté vystřízlivění

Nyní jsem s Daliborem, ale pohádka se nekoná

Po půl roce jsem Standu opustila. Nebylo to zrovna lehké, protože jak sám řekl: ,,Zlomila jsi mi srdce.“ Přišla ale jistá úleva. Opět jsem se mohla svobodně scházet s Daliborem. Další rok byl skvělý a já byla ráda, že můj vztah se Standou nepraskl. Pak i Dalibor přišel s nápadem, abychom spolu bydleli. Jenže i tam po čase nastal problém.

Dalibor je pořád fuč. Motorkářský sraz, fotbalový zápas. Klidně odjede na týden do Itálie šplhat po horách. To já se svojí prací nemám šanci. Jsem vlastně pořád sama. Sice je mezi námi stále ta počáteční vášeň, ale na společnou budoucnost to nevypadá. Dalibor a jeho nespoutanost nám v tom brání. Tak si říkám, jestli ten Standa přeci jen nebyl lepší. Ten by mě na rukou nosil.

Další příběhy ze života →

Samuel (26): Partnerka mi hodila prstýnek na hlavu, i když mě miluje. Nemůžu se z toho vzpamatovat
Mohlo by Vás zajímat:

Samuel (26): Partnerka mi hodila prstýnek na hlavu, i když mě miluje. Nemůžu se z toho vzpamatovat

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články