Petra (33): Manžela jsem podvedla s kapitánem jachty. Byla to msta za všechny jeho nevěry

Příběhy o nevěře: Manžela jsem podvedla s kapitánem jachty. Byla to msta za všechny jeho nevěry
Zdroj: Freepik

Petra dlouhé roky věděla o záletech svého manžela. Hodně vydělával a jí se pohodlný život líbil. Byla ochotná strpět, že není jediná žena v jeho posteli. Jednoho dne ale pohár její trpělivosti přetekl a oplatila mu to s kapitánem luxusní jachty.

Jana Jánská
Jana Jánská 14. 06. 2024 04:00

Dlouhá léta jsem věděla, že mě manžel podvádí. Ačkoli jsem si často slibovala, že podám žádost o rozvod, vždy jsem to nakonec vzdala. Koneckonců, můj manžel byl ten bohatší z nás. Díky němu jsem vedla docela pohodlný život. Kromě toho jsem doufala, že se nakonec vzpamatuje a přestane s tím. Když mě pozval na plavbu po Jadranu, byla jsem si jistá, že je to dárek k začátku něčeho nového. Ani mě nenapadlo, že tato krátká dovolená všechno změní.

Zvykla jsem si na manželovy nevěry

Adama (35) jsem potkala v práci. Už tehdy jsem věděla, že je nenapravitelný sukničkář, ale jako každá zamilovaná žena jsem doufala, že se změní. A opravdu se na první dva roky manželství usadil. Potom mě však opět začal podvádět nalevo a napravo, aniž by se staral o mé pocity.

Měla bych podat žádost o rozvod,“ řekla jsem své přítelkyni Magdě (35), která byla dobře obeznámena s mými manželskými problémy.

Měla bys...“ přikývla.

Ale v jejích očích jsem viděla pochybnosti. A měla k tomu důvod. Pravidelně jsem říkala, že se rozejdu s Adamem a začnu nový život, ale vždy jsem to vzdala.

Zvykla sis na jeho peníze,“ dodala.

Přesně tak to bylo. Z nás dvou vydělával Adam výrazně více a zajišťoval mi pohodlný život. A právě proto jsem jeho nevěry akceptovala. Přesto jsem se v našem vztahu necítila úplně dobře. Hluboko uvnitř jsem věděla, že pokud s tím něco neudělám, bude to jen horší. Myslíte, že jsem chtěla být věčně ponižována svým nevěrným manželem? Samozřejmě že ne...

Pozval mě na luxusní výlet

Posledních několik týdnů bylo relativně klidných. Tušila jsem, že můj nevěrný manžel momentálně nemá žádnou milenku. A cítila jsem naději, že se možná vzpamatuje a své aféry úplně ukončí. Jednoho dne přišel domů o něco dříve a hned ve dveřích oznámil, že pro mě má překvapení.

Jaké překvapení?“ zeptala jsem se nervózně. Od mého manžela jsem mohla očekávat téměř cokoli. A ani bych se nedivila, kdyby to překvapení byly rozvodové papíry.

Nedělej si starosti, miláčku,“ zasmál se Adam. „Tohle překvapení se ti určitě bude líbit.

Pak mi podal obálku s dokumenty k luxusní plavbě po Jadranu. Podívala jsem se na něj překvapeně. Už dlouho mě nikam nezval, protože raději trávil svůj volný čas s mladými milenkami.

Byla jsem nadšená. Navíc jsem doufala, že tato plavba je jeho způsob, jak se omluvit za poslední roky. A možná jakýsi slib, že žádné milenky už nebudou ničit naše manželství.

Když jsem nadšeně zavolala Magdě, nemohla uvěřit náhlé změně mého manžela. „Možná se tím chce omluvit za další aférku,“ naznačila.

Před několika měsíci bych si to samé myslela také. Ale teď jsem byla přesvědčená, že se Adam opravdu změnil a chce zachránit naše manželství.

Nemyslím si,“ řekla jsem sebevědomě.

Magdu jsem však nepřesvědčila. Přesto mi popřála příjemnou dovolenou a splnění mých nadějí, že mé manželství konečně bude v pořádku...

Podvedl mě se servírkou

Celý týden před plavbou se Adam choval vzorně. Nejen že se vracel domů dříve a trávil se mnou večery, ale také mě zval do restaurací, bral mě na nákupy a zahrnoval mě komplimenty. Cítila jsem se jako na začátku našeho vztahu a chtěla jsem, aby tento stav trval věčně. Byla jsem však naivní. Pokud jsem si myslela, že se můj manžel změní a přestane mít všechny ty aférky, velmi jsem se mýlila.

Jakmile jsme se dostali na loď, Adam okamžitě začal vrhat dlouhé pohledy na všechny hezké dívky. Největší pozornost věnoval jedné servírce, která opravdu vynikala výjimečnou krásou a fantastickou postavou. Ačkoli jsem doufala, že to zůstane jen u pohledů, podcenila jsem manželovu odhodlanost.

Na následky jsem nemusela dlouho čekat. O dva dny později jsem nachytala manžela se sexy servírkou. Když jsem se vrátila do našeho pokoje dříve, uviděla jsem je, jak se válí v naší posteli. Byli do sebe tak zabraní, že si mě ani nevšimli. Takže se mi podařilo tiše vycouvat a opustit pokoj. Opravdu jsem čekala, že se Adam uklidní a vzpomene si, že má manželku? Takové typy se nemění...

Chtěla jsem se mu pomstít

Byla jsem strašně naštvaná. A ne na manžela, ale na sebe. Nechala jsem se obelhat jako typická naivní žena a teď jsem za to platila. Měla jsem tak špatnou náladu, že jsem chtěla opustit loď. Ale byli jsme na otevřeném moři...

Co tady děláte?“ překvapil mě mužský hlas. Tak jsem se lekla, že jsem málem spadla z lehátka. Uvědomila jsem si, že jsem usnula na palubě. Podívala jsem se na hodinky a zjistila, že je dávno po půlnoci.

Odpočívám,“ řekla jsem sarkasticky.

Neměla jsem náladu vysvětlovat nějakému cizímu chlapovi, proč raději trávím čas na palubě než ve svém pokoji.

Ale tady to není dovoleno,“ řekl. „V noci je to nebezpečné.

Podívala jsem se na moře a usoudila, že má pravdu. Vlny byly docela vysoké a při chvilce nepozornosti by pobyt na palubě mohl skončit katastrofou.

To jsem netušila,“ řekla jsem a v mém hlase bylo jasně slyšet strach.

Nabídl, že mě doprovodí do mého pokoje. Cestou se zeptal, jestli si nedám drink na uklidnění a zavedl mě do své kajuty. Ukázalo se, že to je kapitán. A velmi pohledný kapitán. Při pohledu na něj jsem vymyslela plán, který mi měl pomoci pomstít se nevěrnému manželovi.

Setkáme se zase zítra?“ zeptala jsem se. Pohledný kapitán hned pochopil, co mám na mysli. Přikývl na souhlas a popřál mi dobrou noc.

Manžel mě přistihl s kapitánem

Následující den jsem pozvala kapitána do naší kajuty. Věděla jsem, že Adam se domluvil se sexy servírkou a určitě se vrátí pozdě. Nicméně jsem doufala, že se nakonec v našem pokoji objeví.

Pohledný kapitán mě nezklamal a dorazil včas. Ačkoli jsem svou nevěru plánovala jen kvůli mstě, musím přiznat, že to bylo velmi příjemné. Kapitán byl velmi zručný nejen ve vedení lodi. Několik hodin jsem na vlastní kůži zjišťovala, že je stejně dobrý i v úplně jiných činnostech.

Co se tady děje?“ zaslechla jsem Adamův rozzuřený hlas. Byla jsem tak zabraná do svého kapitána, že jsem ani neslyšela, když vstoupil do kajuty.

Můj milenec vyskočil z postele. „Kdo jste?“ zeptal se.

Nikdo,“ odpověděla jsem, než mohl Adam cokoli říct.

I přesto kapitán rychle sebral své věci a zmizel, než jsem stačila oba pány představit.

Podívala jsem se na Adama. Jeho oči byly plné vzteku.

Co to mělo znamenat?“ zeptal se po několika sekundách.

Neřekla jsem nic, ale nemohla jsem si pomoct a škodolibě se usmála.

Teď jsme si kvit,“ řekla jsem.

Pak jsem odešla z kajuty a zamířila na horní palubu. Ten večer byly vlny klidné, takže mi nehrozilo žádné nebezpečí. Po několika minutách se ozvaly kroky. A pak se objevil Adam a zeptal se, jestli si může sednout vedle mě.

Co teď budeme dělat?“ zeptal se tiše.

Podívala jsem se na něj a v tu chvíli jsem se rozhodla. Měla jsem to udělat už dávno.

Až se vrátíme domů, podám žádost o rozvod,“ řekla jsem. „A pak každý půjdeme svou cestou.

Tentokrát jsem dodržela slib, který jsem dala sama sobě. Lituji jen jedné věci – že jsem tak dlouho čekala, než se rozejdu s nevěrným manželem...

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články