Horoskop práce a financí na květen 2021: Koho čeká povýšení a kdo bude nezdravě utrácet?

Horoskop práce a financí na květen 2021: Koho čeká povýšení a kdo bude nezdravě utrácet?
Zdroj: Freepik
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jak si budou stát jednotlivá znamení zvěrokruhu v květnu, co se tyče financí a kariéry? Podívejte se, komu budou hvězdy nakloněny, koho čeká povýšení a kdo by si měl dát pozor na zbytečné výdaje.

Jana Pospíšilová
Jana Pospíšilová 3. května 2021

Dařit se v tomto měsíci bude hlavně Vahám, Beranům a Blížencům. Horší už to bude se Lvy a Pannami. A jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu? Pojďte se podívat!

4 znamení zvěrokruhu, která nejhůře snášejí pandemii koronaviru
Mohlo by Vás zajímat:

4 znamení zvěrokruhu, která nejhůře snášejí pandemii koronaviru

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V květnu bude vaše zatížení relativně vysoké, ale na finanční úrovni se vám rozhodně vyplatí. Je pro vás snadné zajistit si výhody při vyjednávání o ceně nebo platu. Pokud něco prodáváte, vydělá vám to hezké peníze a objednávky se jen pohrnou. Zákazníci vás berou a máte výborné schopnosti udržovat obchodní kontakty v téměř přátelském duchu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Postavení Jupitera a Slunce nabízí příležitost ke kariérnímu postupu. Neustále na sobě pracujete a vše nové vás velmi zajímá. Od 14. května se vám bude dařit především při vyjednávání smluv a vaše finanční situace bude velmi příznivá. Máte ideální šanci na zvýšení platu nebo nějakou lukrativní nabídku. S penězi hospodaříte moudře a sázíte na bezpečnou budoucnost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Květen přeje vaší kariéře. Komunikace jak s kolegy, tak dodavateli a celkově týmová práce pro vás bude snadná. Jste hodně motivovaní, práce vás baví a to je znát i na vašich finančních příjmech. Vyjednávání o výši platu se věnujte až od 14. května Příznivé příležitosti se vám hromadí. Skvěle to jde i při kreativní práci: umělci a designéři jsou velmi motivovaní a vynalézaví.

Horoskop lásky na květen 2021: Kdo se vznáší na obláčku a komu hrozí nevěra?
Mohlo by Vás zajímat:

Horoskop lásky na květen 2021: Kdo se vznáší na obláčku a komu hrozí nevěra?

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mars a Jupiter budou mít od 14. května pozitivní vliv na vaše finanční projekty a uzavírání lukrativních smluv. Se svými penězi hospodaříte dobře a využíváte každé vhodné příležitosti. Jste také velmi motivovaní v práci. V týmu jste vždy hnacím motorem a pokud šéfujete, všichni si cení vašich vůdčích schopností.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Do 9. května máte tendenci utrácet více peněz, než je zdrávo. Fascinuje vás luxus a ten je zkrátka drahý. Při komunikaci s kolegy a zákazníky potřebujete mnohem více dovedností a diplomacie, abyste předešli nedorozuměním. Dobrou zprávou je, že vás nyní motivuje Merkur, abyste dokončili vše, co máte nedodělané.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jste spolehliví, pracovití a rozhodně jste člověk s velkým know-how. Ale to, co se od vás v současné době vyžaduje v práci, možná není fér. Určitě vás to ale nesemele, protože postavení Marsu vám dává bojovného ducha. V květnu dostatečně nevyužíváte potenciál něco uspořit, je tedy na čase vyjednat si lepší cenu.

Vybrali jste si extrémně atraktivního partnera?
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která si každý přeje mít po svém boku

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Květen je pro vás skvělý měsíc a můžete si přijít na velké peníze. Stačí se jen chopit šance. Merkur má teď nejlepší vliv na vaše finance. Máte velkou šanci vyjednat dobré ceny i výhodné podmínky. Navážete také kontakty se správnými lidmi a získáte informace, které potřebujete. Vaše osobní kouzlo i kreativita jsou vůči okolí velmi působivé. To vám přináší mnohem větší úspěch v práci.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V květnu jste vysoce motivovaní a ve všech projektech se vám bude dařit. Od 14. května nabízí Jupiter ty nejlepší konstelace hvězd pro všechno týkající se smluv, čekají na vás velmi výhodné podmínky a je jen na vás, jak s tím naložíte. Přesto se ujistěte, že máte v práci dobrou atmosféru a ukažte se jako kolega s přívětivou tváří. Finanční vývoj lze nyní dlouhodobě pozitivně ovlivnit.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Květen se pro vás ponese ve znamení rozporů. Na jedné straně hledáte nové výzvy, rozvíjíte kreativní nápady a spoléháte na inovace, ale na straně druhé nejste připraveni riskovat své bezpečí. Abyste byli finančně nezávislí, potřebujete udržitelnější koncepty. Čím více času a trpělivosti investujete, tím lepší výsledky vás čekají. Starší kolegové vám mohou dát cenné rady.

3 znamení zvěrokruhu, která se nejraději milují úplně potichu
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která se nejraději milují úplně potichu

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve své práci se rádi zaměřujete na budoucnost. Čím více inovací a kreativity můžete do profese dát, tím více jste motivovaní. Finančně se vám daří dobře, sice hodně riskujete, ale víte, co se vyplatí. Nejlepší čas na vyjednávání a lukrativní nabídky trvá do 9. května. S komunikací a spoluprací s ostatními to půjde mnohem lépe od 14. května.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jednáte sebevědomě a kompetentně, což je vaše silná stránka a v tomto směru vás opravdu nelze přehlédnout. Věci se vám daří skvěle, získáte uznání a blýská se i na lepší plat. Ale Merkur dokáže ještě víc, také zvyšuje objem vašich objednávek. Jste velmi pracovití, motivovaní a dosahujete osobních cílů. Snadno zvládnete i náročné úkoly.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V květnu vyhledáváte náročné úkoly, protože vás Mars extrémně motivuje a dává vám dostatek agresivity potřebný k dosažení cílů. Na finanční jednání ještě není nejpříznivější doba, lepší vyhlídky se vyvinou uprostřed měsíce, kdy do vašeho znamení vstoupí šťastná planeta Jupiter. Celá situace se může vyvinout zcela neočekávaně.

3 znamení zvěrokruhu, která to nejlépe umí s dětmi
Mohlo by Vás zajímat:

3 znamení zvěrokruhu, která to nejlépe umí s dětmi

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články