Lucie (23): Máma měla pravdu, že jsem se neměla vdávat. Teď jsem nešťastná a nevím, jak z toho ven

smutná žena na pláži
Zdroj: Freepik.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Lucie se vdávala velmi mladá, ale Marcose si brala z lásky. Navíc se jim nedávno narodilo miminko a vše se zdálo být v pořádku, dokud nepřišla na jisté věci.

Tereza Procházková
Tereza Procházková 9. října 2020

Když jsem byla v šestnácti na dovolené s rodiči, upoutal mě tým animátorů, kteří bavili všechny okolo. Tancovali, sportovali s lidmi a bavili je a já si to toužila vyzkoušet na vlastní kůži.

sexy žena
Mohlo by Vás zajímat:

Jana (26): Řekl, že chce, abych vypadala jako jeho bývalka. Poslechla jsem a pak se nestačil divit

Šla jsem si za tím

Po maturitě jsem chodila rok do jazykové školy, abych se domluvila, a začala jsem si zjišťovat, co je k tomu potřeba. Máma moc nadšená nebyla, nelíbilo se jí, že budu tak daleko, ale ujišťovala jsem ji, že bude všechno v pořádku a je to jen brigáda na léto. Nakonec jsem odletěla do Řecka a těšila se jak malé dítě.

nevěsta
Mohlo by Vás zajímat:

Eva (29): Řekla jsem jen promiň a utekla od oltáře. Rozhodla jsem se žít podle sebe

Byla to paráda

Můj první den byl naprosto úžasný a já měla pocit, že jsem se našla. Jezdila jsem tam pravidelně každé léto a až za dva roky jsem narazila na Marcose. Procházela jsem se zrovna po pláži, když na mě mával, ať se přidám k jeho partě. Strašně se mi líbil, byl starší, celý večer mi lichotil a já se zamilovala. Tu noc jsme se spolu milovali a já se snažila, abychom spolu trávili veškerou volnou minutu, co jsem měla.

Doma jsem to vyprávěla mámě, ale ta se zděsila. Byla rezolutně proti a čím víc se jí to nelíbilo, tím víc jsem tíhla k Marcosovi. Prosila jsem ho, aby přiletěl, a on to udělal. Seznámila jsem ho s mámou, a i když máma anglicky neumí, sama nakonec řekla, že je to příjemný člověk.

krásná zrzka
Mohlo by Vás zajímat:

Katka (26): Jsem zamilovaná do přítele mojí mámy. Tajně spolu flirtujeme a bojím se, že se už neudržíme

Všechno bylo rychlé

Jenže po jeho odletu jsem zjistila, že jsem těhotná, a věci nabraly rychlý směr. Marcos byl nadšený, říkal, jak mě miluje a musíme se vzít. Byla jsem tak šťastná. Ihned vymyslel, kdy a kde to bude, samozřejmě v Řecku. Pak jsem šla za mámou a ta byla v šoku. Já jí ale sdělila, že miminko chceme a byla bych moc ráda, kdyby jela na svatbu.

Svatba byla nádherná, všichni se skvěle bavili a máma za pár dní odletěla. Měla jsem v plánu se ještě vrátit, ale jeden večer se mi neudělalo dobře a zůstala jsem tam. Marcos měl o mě a miminko strach a jeho máma taky.

Po porodu se ale postupně všechno změnilo. Marcos se ke mně už tak pěkně nechová a zjistila jsem, že má milenku. Jeho máma všemu velí, odmítá se mnou mluvit a když už, tak řecky a tomu já nerozumím. Marcos chce, abych jen uklízela a byla zavřená doma a já jsem nešťastná. Celé dny brečím a on se tváří, že jsem mu na obtíž.

Udělala jsem chybu a přemýšlím o rozvodu, ale to mi zakázal, jinak mě prý zničí. Nevím, co dělat. Mámě jsem to ještě neřekla, ta si pořád myslí, jak jsem šťastná.

žena v brýlích
Mohlo by Vás zajímat:

Naťka (28): Šest let jsem žila s despotou a manipulátorem. Věřila jsem, že jsem ošklivá, neschopná a mohu za vše

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Pokud máte i vy zkušenost, která vás zasáhla, a chtěli byste se s ní svěřit, napište na redakce@lifee.cz.

Tereza Těžká z kontroverzního dokumentu V síti promluvila o polyamorii: Mám dva muže, ani jednoho nemiluji víc

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články