Fit a krásnátestovánísoutěže

Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

Thumbnail # Dominantní, starostliví, benevolentní: Jací jsou muži otcové podle znamení zvěrokruhu

Zdroj:

Jak se pozná pravá láska? Ano, jistě, musí přeskočit pověstná jiskra. Jste zamilovaní až po uši a zažili jste spolu také krušné chvíle? Je čas založit rodinu. Kdo je nejlepší otec podle znamení?

Barbara Lorenzová 5. června 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Při výchově dětí je Beran dominantní. Své potomky bude nadmíru milovat a plně se jim věnovat. Děti se mohou těšit na mnohé aktivity v přírodě a víkendy nabité zábavou. Ale pozor! Beran je tvrdohlavý a občas začne svoje zásady až příliš prosazovat. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Romantická povaha Býka se při výchově dětí změní v pevnou a neoblomnou. Otec Býk je odpovědný a prosazuje disciplínu. O své děti bude skvěle pečovat. Umí být vlídný, ale jen do té doby, než se začne dítko bránit! Nedokáže pochopit dětský svět, i když je milujícím rodičem. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S Blížencem se děti nebudou nikdy nudit, pro jeho všestrannost ho přeci také milujete! Otcové Blíženci jsou milovníky nejrůznějších dětských her. Stereotyp nesnášejí. Děti je budou milovat a těšit se na rozmanitost zábavy. Dopřejte svému Blíženci čas od času soukromí, potřebuje volnost a svobodu. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Otec Rak překypuje rodinnou láskou a starostlivostí. Dokáže o své děti pečovat od útlého věku. Nezalekne se nákupů, vaření ani praní. Po svých dětech vyžaduje upřímnost. Nemá rád lež a potřebuje vědět, s kým se jeho děti scházejí. Rak není hlučný a na hádky si nepotrpí, ale běda mu lhát a vymýšlet si! V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Máte pocit, že je váš manžel Lev ke svým dětem chladný? Mýlíte se. Své potomky nebude sledovat při každé kroku, jen bude neustále nenápadně hlídkovat, zda se jim neděje nějaká křivda. To se mu potom raději vyhnout, je schopen všeho! Ani se Lvem se děti nebudou nudit, miluje dobrodružství a aktivity v přírodě. Po finanční stránce jim dopřeje vše, co si umanou. Je velmi štědrý! V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Otec ve znamení Panny je stvořen pro výchovu dětí, co se jejich zabezpečení a zajištění budoucnosti týče. Se svými dětmi se ovšem neumí pomazlit a jen stěží chápe jejich neuspořádaný svět. Občas své potomky nutí do něčeho, co nechtějí. Dokáže však své děti podporovat a rozvíjet jejich talent. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Těšíte se na klidnou domácnost? S mužem Váhou to není problém, nesnášejí hádky a křik. Otec Váha je chápavý a při výchově benevolentní. Pozor! Toho by mohly dětičky využít, zde přichází vaše chvíle! S miminkem se příliš nepomazlí, ale starším dětem se bude plně věnovat. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Hledáte ideálního otce pro své děti? Je to Štír. Nepřehání to se zábavou ani pevnou výchovou. Jediný problém nastává při komunikaci a projevení citů. Příliš dominantní děti, hlavně v pozdějším věku, mohou rozpoutat konflikt. Štírova povaha je složitá. Pro své děti se umí obětovat. Zasvětí je do nevšedních koníčků a sportů, protože miluje adrenalin. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Se Střelcem mají děti pocit volnosti a svobody. Střelec je světák, proto nebude příliš doma. Chvíle volna zasvětí procházkám, poznání přírody i umění. Své ratolesti bude směřovat ke vzdělání a také je v tom finančně podpoří. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Hledáte muže na celý život? Vezměte si Kozoroha. Nebojí se zastat domácí práce i výchovu dětí. Své potomky bude finančně podporovat a hnát je za skvělým vzděláním. Při výchově zavládne přísnost. Preferuje disciplínu, což může děti odradit. Vše pochopí až v pozdějším věku, kdy si k sobě najdou cestu. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Otec Vodnář? Snílek, který své děti inspiruje a miluje. Nebude je peskovat za každou maličkost, ale právě naopak podporovat. Vodnář je při výchově benevolentní, ale zakládá si na vzdělání. Nemá v lásce křik, ale srozumitelnou rozmluvu z očí do očí. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

S otcem Rybou mají děti výborné vyhlídky pro budoucnost. Postarají se o jejich vzdělání a budou se je snažit pochopit, vždyť jsou to snílci! Nesnášejí totiž omezování. Ryby dokážou naslouchat a vše v klidu probrat. Někdy vkládají do svých dětí vlastní sny, o které však jejich potomci nestojí. V galerii čtěte, jaké jsou matky podle znamení zvěrokruhu.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Podobné články

Zavří­t reklamu