Svalnatec, nebo génius? Přinášíme vám přehled mužů, které nechcete potkat

7. Dubna 2018
Lucie Trávníčková
Někteří muži za to prostě nestojí.
Zdroj Pixabay
Témata: muži , ego , vztah , láska
Na světě je spousta typů mužů, které můžete potkat. Na některé z nich si dejte obzvláště pozor. S těmi by vám totiž ve vztahu dobře nebylo. Možná na začátku budete mít růžové brýle, ale pak si uvědomíte, že by bylo daleko lepší si s nimi nic nezačínat.

Svalnatec

Na svalnatce narazíte nejspíše ve fitku, kam si každý den chodí dávat do těla. O svoji muskulaturu se budou starat velmi poctivě. Jen dejte pozor, aby se ten váš neobdivoval příliš.

Génius

Všechno ví a všechno zná. Váš názor nepřijímá a vždycky má pravdu. Dá se s ním jen velice těžko dohodnout. Když si chcete prosadit svou, musíte se sakra snažit.

Samotář

Pokud jste společenský typ, samotáře si nenabrnkávejte. Jednou za čas totiž bude chtít odjet na ryby a trávit čas jen bez vás a vy pro to nebudete mít pochopení.

Máte nového přítele, který vás chce představit své rodině? Jak zvládnout první setkání a jak vyjít s nepříjemnými rodiči?

Žárlivec

Věřte, že o žárlivce nestojíte. Bude vám akorát komplikovat život. Skončily by vám mejdany s kamarádkami i sedánky s kolegyněmi, nehledě na to, že byste musely neustále ohlašovat, kde právě jste.

Sobec

Sobec vám nebude nikdy naslouchat, ať mu budete říkat cokoli. Poslouchá totiž jen sám sebe a vy jste mu úplně lhostejná, takže od něj dejte rychle ruce pryč.

Diskuze

Reklama